הום סטיילינג הינה תורה שעוסקת בשילוב הנכון של החפצים השונים בחלל הבית(או בית העסק), התאמת הצבעים,הסגנון והחומרים, בצורה הרמונית אשר יוצרת סביבת מגורים נעימה ומעוצבת, המתאימה למגורים ולאירוח.

בשיטה זו אין אנו מטפלים בשינוי החללים בבית או בשבירת קירות. בהום סטיילינג הטיפול הוא בכל פרטי הלבשת הבית,ושילובם לתמונה אחת הרמונית המייצגת קונספט עיצובי מסוים.
פרטי הלבשת הבית הם: צבע, ריהוט, בדי ריפוד, ווילונות, שטיחים, גופי תאורה, טפטים, חפצי נוי, פרטי אומנות,פרטים משלימים.

איך זה עובד?

1. פגישה לייעוץ הום סטיילינג מתקיימת בבית הלקוח. באזור אותו אנו מגדירים לשינוי. משך הפגישה – 4.
2. במהלך הפגישה ,לאחר שהצעתי מספר אפשרויות, אנו מחליטים יחד מה הקונספט הסופי.
3. לאחר הפגישה, מקבל הלקוח במייל, תוכנית עבודה מפורטת. התוכנית כוללת, פירוט כל השינויים, והפריטים, תמונות להמחשה ,ורשימת חנויות היכן ניתן לרכוש את הפריטים. בנוסף גם המלצות על בעלי מקצוע אם נדרש.
4. הביצוע – יכול להיעשות באופן עצמאי או בשילוב איתי. – ליווי וייעוץ בבחירת המוצרים,ייעוץ נוסף לפי הצורך.

מה קורה בפגישת הייעוץ להום סטיילינג?

ליצירת קשר לגבי הום סטיילינג מלאו את הטופס שמשמאל בראש הדף.

בפגישה אני בוחנת את הקיים, שומעת מה רצוי, ויחד אתכם מתכננת את החדר-האזור הרצוי, מחדש. התכנון יעשה, תוך מתן פתרון מעשי ויצירתי, שיענה על כל צורך שיתבקש. ניסיוני הרב ויכולות התכנון שלי בשילוב היצירתיות יובילו לתוכנית פעולה לביצוע מיידי.
התמונה הסופית שתתקבל תהיה תוצאה של שילוב כל הפרטים שיהיו בחלל. לכן במהלך הפגישה אני מתייחסת לנושאים הבאים:

 צורת החדר ותכולת החדר. תכנון פתרונות אחסון (לפי הצורך) צבע הקירות, תאורה-טבעית ומלאכותית, ריהוט, טקסטיל(ווילונות, שטיחים וכו) גדלים צורות, כיוונים , חומרים. העמדת ריהוט, חללים פתוחים סמוכים, התייחסות לחוץ-המראה הנשקף לתוך החדר מבחוץ, סביבת הבית סגנון אדריכלי. עם כשרון ויצירתיות אני משלבת פרטים קיימים עם פרטים חדשים. משדרגת ריהוט קיים ומשלבת פרטים ייחודיים.

התוצאה – מראה משודרג ,מרענן המשקף את אישיותכם וסגנונכם האישי.

 מתי כדאי לקחת שירות של הום סטיילינג

styling-lights
*עברתם לבית חדש, סיימתם לשפץ
– העמדתם ריהוט ומיקמתם הכול,ובכל זאת הדברים לא עומדים כמו שצריך. לא מספיק נוח, לא מאורגן, לא מסודר כפי שהייתם רוצים? חסר סגנון, יותר מידי חפצים לא קשורים? בעזרת ייעוץ של הום סטיילינג ,נפתור את ה"תשבץ". נבדוק האם קיים עומס,האם יש להוסיף לשנות או לגרוע. בעזרת הטאצ' המקצועי והעין הבוחנת שלי, נקבל את מראה משודרג עם סגנון אישי שלכם.

style

**פתחתם משרד, סטודיו, קליניקה – רוצים שתהיה התאמה בין המראה בפועל לבין זה הכתוב על בית העסק או על כרטיס הביקור? בניית תדמית עסקית – מראה מסוגנן ומקצועי מהוה את כרטיס הביקור האמיתי לכל עסק ללא קשר לגודלו. הענקת האווירה והתדמית הראויה, מהווה גורם מרכזי בהצלחתכם לשדר את התדמית העסקית שלכם ללקוחות ולעובדים שלכם. מקום עבודה מטופח מעלה את יכולת התפוקה והמוטיבציה של כל העובדים בו.

lefanek
***רוצים לפנק? להפתיע? מתנה נהדרת
– לזוג הצעיר, לרגל פנסיה, יום הולדת וכל אירוע חשוב אחר. מתנה שאין אותה כבר בארון, מרעננת, מפנקת ותמיד משמחת. אפשרי גם עבור חדר אחד בלבד – לדוגמא הום סטיילינג לחדר שינה מתנת יום נישואין מושלמת.


**** הום סטייג'ינג HOME STAGING – השבחת ערך נדל"ן לפני מכירה או השכרה.
מקצר את זמן המכירה, מעלה את ערך הנכס. הלקוח חייב להתלהב, אחרת לא מתבצעת שום עסקה.


הכנת הבית לפני מכירה או השכרה
– השבחת הערך על ידי שיפור המראה והתאמתו למספר רב יותר של לקוחות פוטנציאלים. הבלטת יתרונות והעלמת חסרונות על ידי "תיקונים" עיצובים. אפשרי לנכס מרוהט או ללא ריהוט.


השכרת בית – הענקת מראה משודרג המשדר אסטטיקה וחמימות.
מאפשר להגיע בקלות לקהל היעד המבוקש. עם מאמץ, נוסף ניתן להעלות את הביקוש ולפיכך גם את ערך הדירה.

rent

הום סטיילינג – כל הפתרונות ליצירת שינויי מיידי ומרענן ללא כאבי ראש והוצאות מיותרות.