הום סטיילינג,  במילים אחרות ..עיצוב פנים ממוקד. בשיטה זו אין אנו שוברים קירות ובונים חדרים חדשים אלא  מתמקדים בחלל הקיים ומעצבים אותו. הום סטיילינג למעשה זה תמצית עיצוב הפנים -עיצוב נכון בשילוב הנכון של החפצים השונים בחלל הבית, התאמת הצבעים,הסגנון והחומרים, בצורה הרמונית אשר תיצור סביבת מגורים נעימה ומעוצבת, בית שכיף גם לגור וגם ולארח בו.

בשיטת הום סטיילינג אנו מעצבים חלל אחד מהתחלה ועד הסוף. כלומר מטפלים בכל הנושאים הבאים:

*פתרונות איחסון

* תכנון ריהוט והעמדת ריהוט בחללpina2www

שידרוג ריהוט קיים ושילובו עם העיצוב החדש

*תכנון צבעי

*תכנון תאורה

*טקסטיל- ווילונות, בדי ריפוד

*טפטים

*תמונת

*פרטי נוי ואומנות , פרטים משלימים

בפגישת הייעוץ שנערכת מספר שעות, בד"כ 4 שעות ,אני בוחנת את הקיים, שומעת מה רצוי,ובו במקום אני יודעת לתת לכם מספר אופציות תכנוניות. בסיום הפגישה אנחנו נגבש מסקנה מה האופציה הרצוייה.

 לכן במהלך הפגישה אני מתייחסת לנושאים הבאים: צורת החדר ותכולת החדר. תכנון פתרונות אחסון (לפי הצורך) צבע הקירות, תאורה-טבעית ומלאכותית, ריהוט, טקסטיל(ווילונות, שטיחים וכו) גדלים צורות, כיוונים , חומרים. העמדת ריהוט, חללים פתוחים סמוכים, התייחסות לחוץ-המראה הנשקף לתוך החדר מבחוץ, סביבת הבית סגנון אדריכלי. עם כשרון ויצירתיות אני משלבת פרטים קיימים עם פרטים חדשים. משדרגת ריהוט קיים ומשלבת פרטים ייחודיים.

קסום.גופי תאורה מפורצלן ליצירת אווירה מושלמת

בסופו של דבר ,התכנון יעשה  תמיד תוך מתן פתרון מעשי ויצירתי, שיענה על כל צורך שיתבקש. ניסיוני הרב ויכולות התכנון שלי בשילוב היצירתיות יובילו לתכנית פעולה לביצוע מיידי. 

היתרון הוא -קבלת ייעוץ אישי ממוקד ומקיף המביא לפתרון של עיצוב פרקטי,מעשי, מסוגנן בהתאם לטעמכם האישי ובהתאם לתקציב שנקבע מראש.

ישנן 2 אפשרויות לקבלת שירות זה:

אפשרות אחת- פגישת ייעוץ חד פעמית הנערכת בבית הלקוח. כאשר הביצוע יעשה באופן עצמאי.

אפשרות שנייה –מספר פגישות בבית הלקוח (בהתאם לגודל הפרויקט),הכוללות ייעוץ,תוכנית עבודה,ליווי ועזרה בקניות,וסטיילינג סופי בבית לאחר רכישת הפריטים החדשים.

התהליך מתבצע בצורה זו:

1. פגישה לייעוץ הום סטיילינג מתקיימת בבית הלקוח. באזור אותו אנו מגדירים לשינוי. משך הפגישה – 4.

2. במהלך הפגישה ,לאחר שהצעתי מספר אפשרויות, אנו מחליטים יחד מה הקונספט הסופי.

3. לאחר הפגישה, מקבל הלקוח במייל, תוכנית עבודה מפורטת. התוכנית כוללת, פירוט כל השינויים, והפריטים, תמונות להמחשה  בנוסף גם המלצות על בעלי מקצוע אם נדרש

4. הביצוע -ישירות על ידי אנשי מקצוע מטעמכם או אנשי מקצוע בהמלצתי. בהמשך, או במקביל ,קביעת יום קניות מרוכז ,או שניים בהתאם לרשימה ולתכנית לרכישת כל הפריטים. הקניות מתבצעות בחנויות מומלצות עם שירות מקצועי ומוניטין,ובמחירים אטרקטיביים.

התוצאה מראה משודרג ,מרענן המשקף את אישיותכם וסגנונכם האישי.

כל אחד שיכנס לבית, יבחין ביד המקצועית והמחמאות יתחילו לזרום..ראה דף המלצות מלקוחות.

הום סטיילינג מתאים:

*לאנשים שרוצים לשפץ בית קיים.

*לאנשים שעברו לבית חדש ורוצים להכניס טא'צ עיצובי, לארגן ולהלביש את הבית בצורה המיטבית.

 

*לאנשים שגרים בבית קיים ומחליטים שכעת הגיע הרגע לשנות , לשדרג להתרענן .לפני שעושים טעיות ומוצאים הרבה כסף על בחירות מוטעות בוחרים לקבל שירות מקצועי של הום סטיילינג.

*פינוק-מתנת  יום הולדת או יום נישואין – סטיילינג לחדר שינה,למטבח או לסלון.

*מתנת חתונה לזוג צעיר-הום סטיילינג לדירה

ליצירת קשר נא מלאו את הדף בצד שמאל למעלה ואחזור אליכם בהקדם.

 הום סטיילינג – כל הפתרונות ליצירת שינויי מיידי ומרענן ללא כאבי ראש והוצאות מיותרות.

עיצוב מודרני